Filtry
POKAŻ WSZYSTKIE
POKAŻ WSZYSTKIE

Belgijskie płytki ręcznie formowane Nelissen to odcięte lica z cegieł, które zachowują parametry cegieł ręcznie formowanych. Płytki Nelissen są idealnym produktem do zastosowania zarówno na elewację zewnętrzną oraz jako dekoracja ścian wewnątrz pomieszczeń.

... czytaj więcej ...

Belgijskie płytki ręcznie formowane Nelissen to odcięte lica z cegieł, które zachowują parametry cegieł ręcznie formowanych. Płytki Nelissen są idealnym produktem do zastosowania zarówno na elewację zewnętrzną oraz jako dekoracja ścian wewnątrz pomieszczeń. Wyjątkowy proces wypału cegieł sprawia, że lica płytek cechuje oryginalny i niepowtarzalny wygląd (ryflowanie) oraz bogata kolorystyka (ponad 100 kolorów w ofercie).

Płytki Nelissen cenione są za swą naturalność, uniwersalność, wysokie parametry techniczne oraz bogactwo barw i faktur. Od spokojnej pastelowej i piaskowej, przez klasyczną czerwoną aż do ciemnej, szarej i grafitowej kolorystyki. Przez swoją uniwersalność i różnorodność, płytki Nelissen doskonale sprawdzają się w tradycyjnej, klasycznej jak i nowoczesnej architekturze.

Odpowiednia grubość płytek (+/- 20/25mm) pozwala idealnie zagospodarować przestrzeń, jednocześnie zachowując efekt ściany wykonanej z pełnej cegły.

Przykładowe realizacje z zastosowaniem płytek ręcznie formowanych Nelissen, znajdują się w zakładce Galeria Zdjęć

zwiń tekst 
Używamy plików cookies dla wygody Użytkowników strony.