Filtry
POKAŻ WSZYSTKIE
POKAŻ WSZYSTKIE

Od wieków cegła jest cenionym i sprawdzonym materiałem budowlanym, chętnie stosowanym do budowy elewacji budynków, murów, ogrodzeń, kominów, małej architektury ogrodowej ale również jako element dekoracji ścian wewnątrz pomieszczeń. Jest produktem naturalnym, wykonanym

... czytaj więcej ...

Od wieków cegła jest cenionym i sprawdzonym materiałem budowlanym, chętnie stosowanym do budowy elewacji budynków, murów, ogrodzeń, kominów, małej architektury ogrodowej ale również jako element dekoracji ścian wewnątrz pomieszczeń. Jest produktem naturalnym, wykonanym z mieszaniny gliny i piasku, wypalanym w bardzo wysokich temperaturach. Odpowiedni proces produkcji cegieł ręcznie formowanych pozwala uzyskać wyjątkową strukturę lica i główki cegły (ryflowanie), nieregularne kształty oraz zróżnicowaną kolorystykę.

W naszej ofercie znajduje się duża paleta ponad 100 kolorów i odcieni cegły. Od spokojnej pastelowej i piaskowej, przez klasyczną czerwoną aż do ciemnej, szarej i grafitowej kolorystyki. Przez swoją uniwersalność i różnorodność, cegły Nelissen doskonale sprawdzają się w tradycyjnej, klasycznej jak i nowoczesnej architekturze.

Przykładowe realizacje z zastosowaniem cegieł ręcznie formowanych Nelissen, znajdują się w zakładce Galeria Zdjęć.

zwiń tekst 
Używamy plików cookies dla wygody Użytkowników strony.